BETCLIC Polskie legalne zakłady online oferta – opinie o bukmacherze

Bez wątpienia kursy i oferowane promocje, czy bonusy są bardzo ważnym parametrem dla oceny bukmacherów. Należy jednak wziąć pod uwagę wiele innych czynników,  wybierając odpowiedniego bukmachera. W tej recencji przedstawimy sylwetkę bukmachera Betclic.

CZY BETCLIC JEST LEGALNY W POLSCE

BONUSY POWITALNE – Co oferuje betclic

W momencie założenia konta u bukmachera Betlic musisz koniecznie zwrócić uwagę na jego ofertę powitalną. To co powinno przyciągnąć nowych graczy, to tzw. zakład bez ryzyka. Polega on na obstawieniu swojego pierwszego zakładu bez jakichkolwiek konsekwencji finansowych.

Jeśli chodzi o inne oferty promocyjne, rekomendujemy stała obserwację aktualności na stronie zakładu bukmacherskiego Betlic, ponieważ często oferowane są tzw. czasowe kody promocyjne.

BONUSY POWITALNE PO ZAŁOŻENIU KONTA W BETCLIC

OFERTA ZAKŁADÓW BUKMACHERSKICH BETCLIC

Ten popularny bukmacher jest bardzo znany na całym świecie od wielu lat. Warto jednak nadmienić, iż swoją działaność w Polsce rozpoczął dopiero w 2005 roku. Betlic działa w sposób legalny na podstawie licencji wydanej przez Ministerstwo Finansów. Swoja popularność w naszym kraju zawdzięcza również dzięki byciu sponsorem m.in. Lechii Gdańsk oraz Piasta Gliwice.

Ważną informacją jest to, iż Betlic działa tylko online za pośrednictwem swojej strony internetowej. Dzięki sprawnie działającej stronie, gracze mogą obstawiać wyniki przedmeczowe oraz typować w zakładach na żywo. Kolejnym udogdnieniem dla fanów Betclic jest jego aplikacja mobilna.

OFERTA ZAKŁADÓW BUKMACHERSKICH BETCLIC

Jakie są metody płatności?

Ważnym elementem przy ocenie bukmachera są metody płatności. W przypadku Betlic gracz ma do wyboru kilka opcji do wyboru, tzn.: kartę płatniczą, Przelewy24 oraz przelewy tradycyjne.

Porównując do międzynarodowej strony bukmachera jest to dosyć uboga oferta. To co jest istotną informacją – Betlic oczywiście nie probiera prowizji od płatności.

Bukmacher betclic – ogólna ocena i opinie

Podsumowując, bukmacher zaliczył bardzo efektywną ekspansję na rynku polskim. Zaskarbił sobie przychylną opinie wielku ekspertów oraz graczy. To co na pewno jest jego zaletą to optymalny bonus powitalny.

Betlic ciągle się rozwija spełniający przy tym większość oczekiwań swoich fanów. To co go wyróznia na tle konkurencji to z całą pewnością przejrzysta strona internetowa oraz sprawnie działająca aplikacja mobilna.

Dodaj komentarz