Kod promocyjny betclic 2020 – bonus na start

Operator Betclic w końcu przybył do naszego kraju, aby uczcić to wydarzenie kodem promocyjnym Betclic dla wszystkich nowych graczy bez ryzyka w pierwszym zakładzie. Tak więc, przejdź do aktywacji bonus 50 $ poprzez Betclic kod promocyjny zarobić.

Kliknij przycisk poniżej, aby wyświetlić kod promocyjny Betclic.

Jak zdobyć do 50 R$z kodem promocyjnym Betclic

KOD PROMOCYJNY BETCLIC

Bonus cashback na start

Bukmacher oferuje dosyć wysoki bonus cashbacki, które opiewa na kwotę 550 zł. Dodatkowo Betlic przygotował wiele innych promocji, które dają szansę na podwojenie wygranych. Ważną informacją jest fakt, iż minimalna kwota która uprawnia do otrzymania bonusu, to 1 zł.BETCLIC BONUS CASHBACK NA START

Kod promocyjny betclic dla nowych graczy 2020

Wszyscy nowi gracze ze spacjalnym kodem promocyjnym otrzymają ofertę VIP, która w momencie rejestracji zwiększa pakiet startowy. Pamiętaj więc, aby wpisać specjalny kod promocyjny w ostatnim kroku – w formularzu rejestracyjnym.

Jaka jest rejestracja betclic

Pomnóż swoją wygraną z wielu zakładów Za pomocą wielu + bonusów. W ten sposób możesz postawić na 5 lub więcej wybranych zakładów, a jeśli wygrywająca stawka wyjdzie, Twoja wygrana wzrośnie do 100%.

Multi + jest dostępny dla wszystkich typów wstępnych zakładów bezpośrednich. W następujących dyscyplinach sportowych: Piłka nożna, koszykówka, tenis i siatkówka, np. Ponadto, aby skorzystać z tej promocji, każda wybrana indywidualna oferta musi być równa lub większa niż 1,30.

Jak działa kod promocyjny w betclic

Należy jednak zauważyć, że usunie wszystkich tych, którzy są uprawnieni do poznania wartości Twojej marki z symbolem multi+. Zaproś znajomych do przyłączenia się do społeczności Betclic i zdobądź bonus w wysokości 20 $ za każdego zarejestrowanego przyjaciela. Innymi słowy, wykraczaj poza kody promocyjne Betclic.

Dodaj komentarz